دانلود آهنگ

دانلود آهنگ

لیست خرید پرسپولیس 95

به گزارش "ورزش سه"، برانکو ایوانکوویچ در این استراتژی که البته در بین بیشتر مربیان مورد استفاده قرار می گیرد برای هر پست دو بازیکن را در نظر گرفته است تا تیمش در مسیر قهرمانی فصل آینده لیگ برتر و حضور در لیگ قهرمانان آسیا دچار مشکل نشود.
با این شرایط باید دید برانکو ایوانکوویچ در پست هایی که خصوصا در این فصل شرایط سختی را در کوران فصل تجربه کرد چه برنامه ای برای تیمش خواهد داشت. در ادامه نگاهی می اندازیم به لیست پرسپولیس در حال حاضر و تغییرات احتمالی آن در فصل پیش رو.  


دروازه بان: سوشا می رود؛ لوبانف می‌ماند
قرارداد سوشا مکانی با پرسپولیس به پایان می رسد و از سوی باشگاه نیز پالس مثبتی برای تمدید آن دیده نمی شود. در این بین با توجه به اینکه الکساندر لوبانف بعنوان بازیکن سهمیه آسیایی یک سال دیگر از قراردادش با این تیم باقی مانده به کار خود ادامه خواهد داد. از بین علیرضا بیرانوند، فرناندو دخسوس و رشید مظاهری یکی احتمالا به عنوان دروازه بان به ترکیب این تیم اضافه خواهد شد تا در کنار علی محسن زاده، دروازه بان جوان این تیم ترکیب سه نفره دروازه بانی این تیم را در فصل آینده تشکیل دهند.


دفاع میانی: خداحافظی با کاپیتان و مدافع کاستاریکایی؟
پرسپولیس در این فصل کار خود را با محسن بنگر، علیرضا نورمحمدی، لوکا ماریچ و مایکل اومانیا به عنوان مدافعان میانی ادامه داد. در این بین گفته می شود علیرضا نورمحمدی و مایکل اومانیا به کار خود با این تیم پایان خواهند داد. هر دوی این دو بازیکنان قراردادشان با پرسپولیس به پایان رسیده و در حال حاضر تمایلی برای تمدید قرارداد از سوی باشگاه دیده نشده است.
پرسپولیس برای این خط و جایگزینی بنگر و ماریچ به عنوان مهره های ثابت خود پلان های مختلفی دارد. یکی از آنها استفاده از محمد انصاری در دفاع میانی است که تقریبا روی آن اتفاق نظر به وجود آمده است. با این حال برانکو روی شجاع خلیل زاده نیز نظر دارد و باید دید موفق خواهد شد او را از چنگ تراکتورسازی و سپاهان در بیاورند یا خیر. فرشید باقری از صبای قم، فرشاد فرجی و مهدی حنفی دیگر گزینه های پرسپولیس محسوب می شوند که اسامی آنها به طور غیرمستند ارائه شده است.


دفاع چپ؛ کمترین تغییر
در دفاع چپ پرسپولیس در حال حاضر با توجه به حضور محمد انصاری و وحید حیدریه مشکل کمتری نسبت به دیگر پست های خود دارد. با این حال آنها به شدت به دنبال محمدی هستند و تا این بازیکن ملی پوش را در ترکیب تیم خود اضافه کنند. خصوصا اگر برانکو قصد استفاده از انصاری در دفاع میانی را داشته باشد حضور محمدی می تواند کمک زیادی به آنها کند.


دفاع راست؛ ظرفیت تکمیل است
در دفاع راست خیال پرسپولیسی ها با حضور رامین رضاییان کاملا خیالش از این پست راحت است. آنها با حضور حسین ماهینی نیز می توانند غنی ترین تیم در جناح راست را آن خود ببینند و بعید نیست با توجه به بازگشت ماهینی به تغییر پست رضاییان تن دهند و او را یک پست جلوتر به کار گیرند.


هافبک دفاعی؛ برانکو به دنبال ثبات
در هافبک دفاعی پرسپولیسی ها در حال حاضر کمال کامیابی نیا را در کنار احمد نوراللهی را دارند و بعید است برانکو قصد تغییرات در این پست را داشته باشد. شرایط برای ادامه همکاری مهرداد کفشگری و رضا خالقی فر سخت به نظر می رسد و آنها در نزدیکی خروج از باشگاه قرار دارند.


هافبک راست؛ ترابی مکمل فرشاد احمدزاده
پرسپولیس در فصل گذشته در بیشتر بازی های خود از فرشاد احمدزاده در این پست سود برد و البته در این فصل قصد دارد فضای جذب مهدی ترابی، بعنوان پدیده تیم ملی و باشگاه سایپا را جلب کند. ترابی که مهره ای ارزشمند در ترکیب تیم ملی امید و تیم ملی بزرگسالان بود در صورت حضور در پرسپولیس رقابت جالبی با فرشاد احمدزاده خواهد داشت.


هافبک چپ؛ امیری در تیررس، عالیشاه در اروپا
امید عالیشاه با تغییر تاکتیکی مدنظر برانکو توانست در پست وینگر چپ فصلی پرفروغی را پشت سر بگذارد و در نهایت نیز عنوان گلسازترین بازیکن لیگ را به خود اختصاص دهد. او اکنون در تیررس تیم های اروپایی قرار دارد و بعید نیست پرسپولیس را ترک کند. در این صورت جدایی عالیشاه برانکو و پرسپولیس به شدت جذب وحید امیری هستند تا شرایط خوبی برای خود در لیگ قهرمانان آسیا نیز مهیا کنند.


مهاجم؛ احتمال جدایی طارمی و حضور گوچی

آقای گل لیگ برتر ساز جدایی سر داده است و برانکو نیز به همین منظور به دنبال جذب بازیکنی است که در فصل آینده قابلیت های بالای گلزنی خود را با توجه نوع تاکتیک تیم به نمایش بگذارد. آنها در بین گزینه های خود اسامی مثل رضا قوچان نژاد و کاوه رضایی را دارند. قوچان نژاد البته از لیگ امریکا پیشنهاد دارد و در شرایط فعلی امید سرخپوشان به همسر ایرانی اوست تا به این طریق انگیزه های بازگشت او به فوتبال ایران را بیشتر کرده باشد. کاوه رضایی نیز با پیشنهاد تیم های قطری مواجه شده است و پرسپولیسی ها قصد دارند او را ترغیب به حضور در تیم شان کنند.


گزینه های خارجی پرسپولیس: کروات ها در اولویت
پرسپولیس در فصل گذشته 4 بازیکن خارجی در ترکیب خود داشت و با توجه به شنیده ها آنها برای فصل پیش رو تنها روی لوکا ماریچ و الکساندر لوبانف نظر مثبت دارند و بنگستون و اومانیا قراردادشان تمدید نخواهد شد. باید دید دو گزینه دیگر پرسپولیس در سهمیه خارجی ها به کدام بازیکن اختصاص خواهد یافت. هر چند با توجه به شناخت برانکو گفته می شود گزینه های کروات در اولویت قرار دارند.

تاریخ ارسال: دوشنبه 27 اردیبهشت 1395 ساعت 18:50 | نویسنده: دانلود
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.